Google SEO

SEO

SEO (Arama motoru optimizasyonu) işlemi ile bir web sitesinin sunduğu hizmetler ve ürünlerin arama motoru sonuçlarındaki değerini artırarak daha yukarılarda listelenmesi ve ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.

Başarılı bir SEO

Markanızı en üste taşıyın!

SEO (Arama motoru optimizasyonu) işlemi ile bir web sitesinin sunduğu hizmetler ve ürünlerin arama motoru sonuçlarındaki değerini artırarak daha yukarılarda listelenmesi ve ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Kapsamlı bir SEO işlemine web sitesi içeriğinin tüm detaylarına hakim olarak üretilen muhtemel anahtar kelimeler seçilerek başlanır. Bir web sitesi çalışması bittiği anda Google botları belirli algoritmalar kullanarak web sitesini tarar. Sonrasında dizine eklenmek üzere sayfalarınız, ürünleriniz ve blog yazılarınız yine bu algoritma ile puanlanır. En sonunda rekabet düzeyine göre Google ve diğer arama motorlarında listelenmeye başlar. Markanız veya sunduğunuz hizmetler hedeflenen filtreler ile beklenen sonuçlarda görüntülenemiyorsa bu başarısız bir SEO çalışmasına işarettir. Başarılı bir SEO çalışması ve üst sayfalarda yerinizi almak için site yapınızın özgün olması, içerik kodlamasının Google dostu olması ve kullanıcıya istediği kolayca sunan bir yapıda olması gerekir. Günümüzde mobil cihazlardan internet kullanımı artık masaüstü cihazlara göre daha ileri bir seviyeye gelmiştir. Dolayısı ile web sitenizin mobil cihazlara uyumlu ve kullanıcı deneyimi yüksek olması SEO işlemine ciddi bir katkı sağlayacaktır.

SEO işlemi kendi içinde birkaç temel başlığa ayrılır. Google SEO, site içi SEO, metin görsel ve içerik optimizasyonu, temiz kod, arama motoru etiketleri, site içi link, dış SEO çalışması ( off page SEO), Doğal backlink.

Talepleriniz doğrultusunda ekibimizle şimdi iletişime geçerek alanında profesyonel bir SEO Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Web Tasarım
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
Grafik Tasarım
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
Web optimizasyon
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»