Mobil uyumlu (responsıve) kullanıcı dostu

Web tasarım, yazılım

Web tasarım hizmetlerimiz güncel teknolojiyi takip ederek yeni nesil cihazlarla %100 uyumlu, tüm platformlarla kolayca entegre edilebilir ve maksimum kullanıcı deneyimini baz alarak şekillenmektedir.

 • İçerik yönetim sistemleri
 • Cihaz uyumluluğu
 • Teknik destek
 • SEO – Arama motoru optimizasyonu
 • Güvenlik ve yedekleme

Dijital marketıng

E-Ticaret, Dijital Pazarlama

Ürün, marka ve hizmetlerinizin daha geniş kitlelere, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için, E-Ticaret alanındaki çalışmalarını titizlikle sürdürüyoruz.

 • Çok yönlü ödeme sistemleri
 • Güvenlik (SSL)
 • Kampanyalar, Modüller
 • Güçlü SEO
 • Responsive
 • Site içi arama optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Google SEO

SEO (search engine optimization) Türkçesi tam olarak “arama motoru optimizasyonudur”. Eğer Google arama dizinlerinden web sitenize trafik çekmek ve markanızı daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız aradığınız iişlem SEO’dur. Web kullanıcılarının çoğunluğu ilgi duydukları veya merak ettikleri konulara ulaşmak için bir web sitesine doğrudan erişimi tercih etmez. Bunun yerine Google, Yahoo, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında ilgili anahtar kelimeleri aratır. Arama sonucunda ilgili linklerden web sitelerine erişim sağlar. Web sitesi içerisinde kararlı bir SEO çalışması sizi arama sonuçlarında daha yukarılara taşır ve sunduğunuz hizmetler için pozitif bir trafik sağlar.

google pagespeed Insıghts lıghthouse gtmetrıx

Web Vitals Optimizasyon

E-ticaret tabanlı bir web sitesinde kullanıcıların % 53’lük bölümü bir web sitesinde ilk sayfa yüklenme süresi 3 saniyenin üstünde ise kullanıcı siteyi terk etmekte. Genel olarak kullanıcının beklentisi ise web sitesi ilk sayfa yükleme süresinin 2 saniye civarında olmasıdır. Bu nedenle tamamlanmış bir web sitesinin hız optimizasyonu marka sahipleri için hayati önem taşır. Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. “Düşük kullanıcı deneyimi’ne sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur. 

Google pagespeed, google insights, google lighthouse, gtmetrix, CLS (Cumulative Layout Shift), TBT (Total Blocking Time), Time to Interactive, LCP (Largest Contentful Paint), Speed Index ve FCP (First Contentful Paint) problemleri ve optimizasyonları için şimdi destek alın!

E-Ticaret ve Girişimcilik dünyası

Girişimcilik

Hedeflerinizi yeniden ele almayı ve potansiyelinizi keşfetmeyi hiç düşündünüz mü?  Girişimcilik çağımızda ne kadar ticaret kaygısı güdülerek telaffuz edilse de, kelime itibari ile daha genel kapsamlı bir kavramdır. Girişimcilik belirli temel ve programlar üzerine inşa edildiğinde tercih edilen ve kullanılan alanda daha verimli bir araca dönüşecektir. E-ticaret ve dijital pazarlama ağında girişimci olmak için temel niteliklerinizi iyi tanımak ve analiz etmek gerekir. İyi bir analiz sizi olmak istediğiniz alanda daha verimli kılacaktır.