fbpx
seoo

İster online, ister yüz yüze SEO eğitimi ve SEO danışmanlığı programı

SEO Eğitimi

İster online, ister yüz yüze hızlı sonuçlar alabileceğiniz SEO eğitimi ve SEO danışmanlığı… Satış stratejilerinizi başarılı bir şekilde sürdürebilmeniz adına Google ve diğer arama motoru optimizasyonlarına öncelik vermelisiniz. İster işletmeniz ürünleri ister bireysel hizmetlerinizin tanıtımı için SEO çalışmalarını gözden geçirmekte fayda var.

Birebir Online SEO Eğitimi ve SEO Danışmanlığı Programı

SEO eğitimi ve danışmanlığı

SEO Eğitimi e-ticaret ve dijital pazarlamada yapılan satışlar ile yeni müşteriler edinmenin anahtarıdır.

Satış stratejilerinizi başarılı bir şekilde sürdürebilmeniz adına Google ve diğer arama motoru optimizasyonları öncelik vermelisiniz. İster işletmenizin ürünleri ister bireysel hizmetlerinizin tanıtımı için SEO çalışmalarını gözden geçirmekte fayda var.

10 yılı aşkın süredir ekibimizle birlikte SEO tecrübemiz ile bu sektör içerisindeyiz. 100’ü aşkın web sitesine ekibimizle SEO danışmalık hizmeti verdik. SEO deyimi ile ilk kez karşılaşıyorsanız veya web siteniz SEO çalışmalarını daha üst bir noktaya taşımak istiyorsanız sizlere ihtiyacınız olan konular dahilinde destek olabiliriz.

Neden SEO eğitimi ve SEO danışmalık hizmeti alınmalıdır?

 • Web sitenize organik trafik çekmek
 • Reklam maliyetlerini düşürmek
 • Uzun vadeli pazarlama stratejileri
 • Mobil aramalarda üst sıralarda yer almak
 • Potansiyel kitlelere ulaşmak
 • Rakiplerinize fark atmak
 • Satış grafiklerinizi yükseltmek
 • Sürdürülebilir tanıtım oluşturmak
 • Marka bilinirliğini artırmak
 • Sektörde daha iyi tanınmak

İşletmenizin başarılı bir SEO çalışması ile satışlarında ve organik ziyaretçi sayılarında artış kolaylıkla sağlanabilir. İşletme ve marka değerini yükseltmek, bilinirliği artırmak SEO çalışmalarının başlıca hedefleri arasındadır. Bu nedenle etkili bir SEO eğitimi ve danışmalık hizmeti için alanında profesyonel kişiler tarafından destek almanız iyi bir seçim olacaktır.

SEO danışmalık ve SEO eğitim paketimizden faydalanarak web sitenizin marka değerini ve başarı grafiğini artırarak hedeflediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz.  

SEO danışmanlık ve SEO eğitim paket fiyatları tamamen sitenizin ihtiyaçlarına ve sizin hedeflerinize bağlı olarak değişmektedir. Çünkü sektördeki rekabet alanları oldukça farklılık göstermektedir. Bu nedenle eğitim veya danışmanlık öncesinde sitenizin analiz edilmesi ve fiyatlandırılması gerekmektedir. Ayrıntılar ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişimle geçebilirsiniz.

SEO danışmanlık paketinde şu hizmetler yer alır.

 • Sektör, rakip ve rekabet analizi
 • Hedef anahtar kelimelerin araştırılması
 • Site içi optimizasyon
 • Site hızı analizi ve geliştirmeleri
 • SEO testleri
 • Site denetimleri
 • İyileştirme optimizasyonları
 • Arama motorları tarafından alınmış cezalar
 • İçerik düzenlemesi
 • Eski ve kırık linklerin düzenlenmesi
 • Görseller optimizasyonu
 • Video optimizasyonu
 • Yol haritası hazırlama
 • Raporlama

İster yüz yüze planlanan eğitim saati süresince isterseniz online olarak tamamen gerçek web siteleri üzerinden hem danışmanlık alabilirsiniz hem kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz. Eğer bir web siteniz yok ise daha önceden hazırlamış olduğumuz örnek altyapılar üzerinden devam edebilirsiniz.

Seo Eğitim Kayıt Formu

Leave this field blank
https://
 • Seçiniz
 • SEO Eğitimi
 • SEO Danışmanlığı
 • SEO Hizmeti

Faik Şener kimdir?

15 yılı aşkın süredir işletmelere Google SEO, Google Ads, E-ticaret, dijital pazarlama, yazılım ve entegrasyon hizmeti vermeye devam etmekteyim. Tüm sosyal medya platformları üzerinden gelen istekler doğrultusunda SEO ve diğer hizmetler için eğitim sürecini başlattım. İlerleyen zamanlarda diğer Google platformları için de eğitim programları hazırlamak için planlar yapmaktayım.

SEO eğitimine kimler katılabilir?

SEO çalışmalarına yeni başlayanlar, SEO konusunda kendini kişisel olarak geliştirmek isteyenler, SEO uzmanı ve danışmanı olmak isteyenler, küçük veya büyük işletme sahipleri, IT departman görevlileri için SEO eğitimi faydalı olacaktır.

Soru cevap

İşletmemize ait web sitelerini eğitim esnasında kullanabilir miyiz?

Evet! İletişim formunda web sitesi adresinizi belirtin. Eğitim öncesinde web sitenizin geniş bir SEO analizini gerçekleştirmiş olup gerekli öneri ve detayları eğitim boyunca sizlerle paylaşıyor olacağım!

Web sitesi olmayanlar için eğitim nasıl devam ediyor?

Eğer bir web siteniz yoksa daha önce SEO desteği sağlamış olduğum web siteleri üzerinden adım adım neden ve sonuç ilişkisinde sunuyorum.

Eğitim esnasında soru cevap var mı? Eğitim nasıl ilerliyor?

Evet! Eğitim esnasında gerekli çalışma detaylarını ben size anlatıyorum. Sonrasında takıldığınız veya aklınıza gelen diğer tüm soruları sorabilirsiniz. Cevapların dönüşlerinin hızlı olacağından kuşkunuz olmasın.

Eğitim sonrası destek nasıl gerçekleşiyor?

Eğitim sonrasında bana e-mail yolu ile sorularınızı iletebiliyorsunuz. Yoğunluk durumumu göz önüne alarak size en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyorum.

SEO konusunda başarılı olmak için her detayı anlatıyor musunuz?

Tabi ki! Edindiğim kendi tecrübe ve analizlerime dayanarak SEO konusunda tüm konuları net ve anlaşılır biçimde adım adım anlatıyorum. Yapılması gereken detayları ve neden sonuç ilişkisine dayalı olarak nerede nasıl kullanacağınızı anlatıyorum.

Eğitim ücretini nasıl öğrenebilir ve nasıl ödeyebilirim?

Öncelikle sizlerden SEO işlemi için ihtiyaç duyduğunuz web sitelerini analiz ediyoruz. Sonrasında sizleri dinliyor ve hedeflerinizi öğreniyoruz.  Bu şekilde SEO eğitimini programlayıp sizlere fiyat teklifi ile beraber sunuyoruz. Ödemelerinizi havale ve kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim Özeti

Öncelikle kaydınızı oluşturun!

SEO eğitimi için öncelikle kayıt formundan sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Bizlerle paylaşılan telefon veya whatsApp üzerinden iletişime geçin. Sonrasında ödeme bilgilerinizi öğrenek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim öncesi web sitelerinizi analiz ediyorum..

Ödeme işlemlerinizin başarı ile sonuçlanmasının ardından sizler içinde uygun bir tarih ve saate rezerve işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında analiz işlemlerim için semrush, ahrefs, seranking gibi platformları kullanarak  site özetini çıkarıyoruz. Eğitim esnasında bunların üzerinden geçiyor eksiklerimizi görüyoruz.

İster online ister yüz yüze

Eğitim esnasında yapılması gereken düzenlemeleri uygulamalı olarak anlatıyorum. Teknik altyapınızın elverdiği kadar kritik noktaları aktarıyorum.  Teknik bilginiz olmasa dahi işlemleri sizin anlayabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz seviyede sunuyorum.

Eğitimin kaydı sizindir

Online eğitimlerde belirlenen saat zarfında gerçekleştirilen eğitimi kaydedip size iletiyorum. Takıldığınız veya unuttuğunuz bir kısım olursa tekrar izlemek faydalı olabilir.

Notlar ve kritikler

Eğitim boyunca anlatılan bilgiler SEO konusunda afaki genel bilgilerden ziyade doğrudan web sitenizi, sayfaları ve url başı analizlerdir. Doğrudan hatalı bölgeleri tespit edip düzeltmek amaçlıdır.

SEO Eğitim sonrasında neler kazanmış olacaksınız?

SEO eğitimi akabinde web sitenizin hatalı bölgelerini görebilecek ve muhtemel sonuçları öngörebileceksiniz. SEO çalışmaları ile markanızı veya işletmenizi arama motorlarında daha yukarı taşıyabileceksiniz. Kişisel gelişiminize katkı sağlayabilecek ve sektör trendlerini daha kolay kavrayabileceksiniz. Sistemli planlamalar ile SEO işleminde sunduğunuz tüm ürün ve hizmetlere daha optimist yaklaşabileceksiniz. ayrıca web sitesi satışlarınızı ve organik ziyaret trafiğini daha yukarılara taşıyabileceksiniz.

Unutmayın “Öğrenmek zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak onu bildiğini göstermektir.”

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»