fbpx

SEO Danışmanı

Profesyonel SEO Danışmanı

SEO DANIŞMANI kime denir?

SEO Danışmanı Nedir?

SEO Danışmanı Kime Denir? SEO Danışmanı Neler Yapar?

Bir web sitesinin arama motorları üzerinde daha üst sıralamalarda yer alması için çalışmalar yapan kişilere SEO danışmanı denir. SEO danışmanı arama sonuçları üzerinde sıralama performansı düşük web sitelerinin skorlarını yükseltmek için çalışmalar yapar.

SEO Danışmanı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir? SEO Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Başarılı bir SEO danışmanı olabilmek için başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının çalışma algoritmalarını yakından tanımak gerekir. Arama motorları internet üzerinde yayınlanan tüm içeriği belirli kategorilerde sınıflandıran yapılardır. Dolayısıyla kullanıcılar ihtiyaç duydukları verilere arama motorlarının bu özelliği sayesinde kolayca ulaşabilir.

Attığımız her adımda web sitelerinizi arama sonuçlarında başarıya ulaştırabilmek için SEO çalışmaları yapıyoruz. Müşterilerinize sunduğunuz tüm hizmetler için memnuniyet garantisi sağlıyoruz. 

15 yılı aşan tecrübemizle ekiplerimizden profesyonel SEO danışmanlığı almak için bizlere şimdi ulaşabilirsiniz

SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ NASIL ALINIR?

SEO Danışmanlığı Nedir? SEO Danışmanlığının Amaçları Nelerdir?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı Nedir? SEO Danışmanlığına Neden İhtiyaç Duyulur?

Arama motorları üzerinde web sitelerinin arama sıralamasını yükseltmek için çalışmalar yapan meslek türüne SEO danışmanlığı denir.

SEO Danışmanlığının Amaçları

SEO danışmanlığının genel amacı ilk başta sunulan ürün veya hizmetin hedef kitlesini belirlemektir. Bununla birlikte belirlenen hedef kitlenin kullanıcı davranışları analiz etmektir. Elde edilen bu bilgilerin ışığında web sitesi içerik optimizasyonları gerçekleştirilir. Bununla birlikte web sitesi sıralaması arama motorları sıralaması üzerinde yükselir, organik trafik miktarı artar ve satış grafiği yukarı hareket eder. Başarılı bir SEO danışmanı ile çalışmak potansiyel müşterilere ulaşabilmenin ilk anahtarıdır.

SEO Danışmanlık Hizmeti Almaya Başlayın!

Siz de markanızı dijital dünyada daha geniş kitlelere duyurmak için profesyonel ekibimizden SEO danışmanlık hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

PROFESYONEL SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN BİLGİ ALIN!

Leave this field blank

SEARCH ENGINE OPTIMIZATION NEDİR?

SEO Nedir? 

Arama Motoru Optimizasyonu Ne Demektir? Ne İşe Yarar?

Bir web sitesinin arama motoru sonuç sıralamasını yükseltmeye yönelik yapılan çalışmaların tümüne SEO adı verilir. SEO açılım olarak Türkçe:” Arama motoru optimizasyonu”, İngilizce dilinde ise: “Search engine optimization” demektir. SEO çalışmaları arama sonuçlarında sıralamayı artırdığı gibi marka itibarını da yükseltir.

SEO danışmanlık hizmeti almaya başlamak için bizlere şimdi ulaşabilirsiniz.

WEB SİTELERİ İÇİN SEO HAYATİ DERECEDE ÖNEM ARZ EDER!

SEO Neden Önemlidir? SEO Her Web Sitesi İçin Gerekli midir?

SEO Önemi ve SEO ile Elde Edilen Önemli Avantajlar

SEO online satışlarını ve site trafik miktarını artırmak isteyen web site sahipleri için son derece önemli ve gereklidir.

SEO çalışması yapılmamış bir web sitesi, adresini kimsenin bilmediği bir eve benzer. Dolayısıyla adresi bilinmeyen bir evi hiç kimse bulamayacak veya ziyaret etmek istemeyecektir. Eğer sahip olduğunuz web sitesilerinin ziyaretçi sayılarını artırmak istiyorsanız kullanıcılarınıza izinizi bulabilecek kırıntılar bırakmalısınız. Dijital dünyada bu kırıntılara anahtar kelimeler (keyword) denir. 

Hedef Kitlenizin Kullandığı Anahtar Kelimeleri (keywordleri) Tespit Edin!

Her web sitesinin kuruluş amacı bir hizmet üretmek, ürün satmak, tanıtım sağlamak ve ziyaretçi çekmektir. SEO optimizasyonları başarılı bir şekilde yapılandırılmayan web siteleri organik trafik çekemez ve kullanıcılarına hitap edemez. Web sitelerine trafik çekmek için atılacak ilk iş site içinde anahtar kelime stratejileri uygulamaktır. Başarılı bir SEO için web sitesi içerisinde hedef kitleniz ile markanız arasında köprü olabilecek anahtar kelimeleri tespit etmek gerekir.  Başarılı bir SEO çalışmasının sağladığı avantajlar şu şekildedir:

E-TİCARET SİTELERİ İÇİN PROFESYONEL ÜRÜN ODAKLI SEO DANIŞMANLIĞI

SEO Danışmanlığı Neden Önemlidir? SEO Danışmanlık Hizmeti Neden Alınmalıdır?

SEO Danışmanlığı Neden Önemlidir?

SEO danışmanlığı özellikle en başta online satış hizmeti veren işletmeler için günümüzde daha fazla önem kazanmıştır. Web üzerinden satışlarını artırmak isteyen işletmeler, reklamlar dışında web sitelerine organik trafik sağlamak için farklı stratejiler geliştirirler. Bu stratejilerin başında SEO stratejileri ve SEO danışmanlık hizmetleri yer alır. 

SEO Danışmanlık Hizmeti Neden Alınmalıdır?

E-ticaret tabanlı web sitelerinin satış grafiklerini artırmanın ilk kuralı uzman bir SEO danışmanı ile çalışmaktır. Profesyonel bir SEO danışmanı en başta ilgili web sitesinin hedef kitlesini belirler. Hedef kitlesi başarılı bir şekilde yapılandırılan web siteleri için daha sonra içerik optimizasyonları gerçekleştirilir. Son olarak yapılan bu çalışmalar arama motorları tarafından ödüllendirilir ve web siteniz  adım adım başarıya ulaşır.

Web sitesinde SEO danışmanı tarafından yapılan içerik optimizasyonları kısaca şu şekildedir:

 • Sistemli ve güncel içerik sağlanması
 • Özgün içerik üretimi
 • Kaliteli görseller
 • Tutarlı kategori yapılandırılmaları
 • Hedef kitle ve anahtar kelime çalışmaları
 • Coğrafi hedefleme yapılandırılmaları

SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN BİLGİ ALIN!

Leave this field blank

SEO ÇALIŞMALARINDA TÜM GÜNCEL ARAÇLARI ETKİN OLARAK KULLANIRIZ!

SEO Danışmanları Hangi Platformları Kullanır?

En İyi SEO Araçları Hangileridir?

Profesyonel SEO danışmanları başta en iyi SEO araçları olan Ahrefs, Semrush, Seranking, Google Search Console, Google Analytics, Google Adsense (Ads), Screaming Frog, Moz olmak üzere tüm araçların pro sürümlerini etkin olarak kullanır. SEO danışmanları güncellemeye açıktır ve sektör üzerinde tüm yenilikleri yakından takip eder. Her güncelleme sonrası yeniden bu platformları kullanarak aksiyon çalışmaları üretirler.

SEO Araçları Nasıl Çalışır?

SEO araçları genelde sisteme entegre edilen bir web sitesini arama motorunu simüle ederek tarar. Tespit edilen hataları puanlama sistemi ile 100 üzerinden raporlar. Oluşturulan raporlarda belirtilen hatalar SEO danışmanları tarafından adım adım çözüme kavuşturulur. Her çözülen hata bu SEO skorunu iyileştirir. Tüm düzenlemeler bitince web siteleri arama motorları üzerinde istenilen SEO başarısını yakalar.

Semrush İçin Temel SEO Eğitimi

SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Markanızı Profesyonellere Teslim Edin!

SEO Danışmanlık Hizmet Kriterleri Nelerdir?

Bir SEO danışmanlık hizmeti alırken işinde uzman, tecrübeli ve yetkin kişilerle çalışmak oldukça önemlidir. Nitekim SEO danışmanlığı alırken marka itibarını ve marka tanıtım yönetimini bu danışmanlara teslim edersiniz. SEO konu itibari ile profesyonellik, güven ve tecrübe gerektiren bir iştir. 

Arama motorlarını kandıramazsınız

SEO çalışmalarında yapılan en büyük hataların başında SEO hizmetleri sağlarken kolaya kaçmak ve arama motorlarını kandırmaya yönelik illegal çalışmalar yapmaktır. Bu yönde yapılan hatalar ilerde telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açacaktır. Hatta arama motorları tarafından ceza almanıza bile sebep olacaktır.

Doğru adımlar, doğru sonuçlar

SEO çalışmalarının başarılı bir şekilde sonuçlanması için hiçbir illegal işlem içine girilmemelidir. Arama motorları tarafından sunulan tüm algoritmalara uymak otomatik olarak başarı ile sonuçlanacaktır.  SEO çalışmalarında doğru sonuçlar için doğru adımlar atmak gerekir. 

SEO başarısı sistemli bir gayretin sonucudur

SEO çalışması süreklilik arz eden ve belirli disiplinler çerçevesinde sonuç veren bir çalışmadır. SEO danışmanlık hizmeti alırken mutlaka iş akış programı oluşturulmalıdır. Ardından süreç site sahipleri ile adım adım takip edilmelidir.

Profesyonel SEO danışmanı Faik ŞENER

SEO danışmanlık hizmetleri çerçevesinde sunduğumuz tüm çalışmalarda, ekiplerimiz tüm çalışma disiplinlerine uyarak sizlere süreci adım adım aktaracaktır. Çalışma öncesinde yol haritası oluşturacak ve tüm detayları en yalın hali ile sizlerin onayına sunacaktır. Profesyonel SEO danışmanlık hizmetlerimiz için bizlere şimdi ulaşabilir hemen destek almaya başlayabilirsiniz

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmetlerimiz

15 Yıllık Tecrübe ve Profesyonel SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Profesyonel ve uzman kadromuzla 15 yılı aşkın süredir SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Aldığımız her işi maksimum derecede başarıya ulaştırmak ve portföyümüze eklemek en büyük hedefimizdir. Bu çerçevede sizlere %100 memnuniyet garantili profesyonel SEO Danışmanlık hizmeti veriyoruz. Başta tüm Türkiye olmak üzere global sektörde sayısız referanslarımız mevcuttur. Sizler de markalarınız için SEO danışmanlık hizmeti alabilir, ekiplerimize hemen ulaşabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözümler Üreten SEO Danışmanlığı

Tamamen markanızın ihtiyaçları doğrultusunda satışlarınıza doğrudan yansıyacak profesyonel SEO danışmanlığı sağlıyoruz. SEO ekibimiz proje öncesinde mevcut altyapı analizlerini gerçekleştirecek ve mevcut durumu detaylı bir şekilde sizinle paylaşacaktır. SEO hizmetlerimizde öncelikli hedefimiz arama motorları üzerinde en üst sıralarda çıkmanızdır.

SEO Çalışmalarında Kararlı ve İstikrarlıyız!

Profesyonel SEO ekibimizle markanız için ürettiğimiz stratejiler sayesinde neler yapabileceğimizi ön görebiliyoruz. Hangi aşamada ne tür aksiyon alacağımız konusunda sizleri sürekli bilgilendiriyoruz. Ortaya koyduğumuz SEO çalışmalarında azmimize daima güveniyoruz. SEO için ortaya koyduğumuz tüm planlar uzman kadromuzla hedefine mutlaka ulaşacaktır.

SEO çalışmalarında NASIL İLERLİYORUZ? SEO ÇALIŞMALARI NELERDİR?

SEO Danışmanlık Hizmetlerimiz İçerisinde Hangi Çalışmalar Yer Alır?

Mevcut SEO Performansı ve Yapılacak İyileştirme Raporları

SEO danışmanlık hizmetlerimizde ilk aşamada yapılacak olan SEO çalışmalarının başarılı sonuçlar vermesi adına ilk incelemeler yapılır. Bu incelemeler doğrultusunda mevcut site SEO raporu ortaya çıkar. Raporda yer alan başlıklar şu şekildedir.

 • Mevcut SEO analizleri ve performansları
 • Organik trafik
 • Site hemen çıkma oranı
 • Günlük sipariş ve ortalama TO, ortalama konum, gösterim metrikleri
 • Site içi hata denetimleri (site audit), uyarılar, ikazlar, kırık linkler
 • Genel kapsam ve tarama hataları
 • Sitemaps, robots.txt, canonical etiketler
 • Coğrafi bölge ve dil hedeflemeleri (hreflang etiketleri)
 • URL denetimleri (Permalink)
 • Sayfa deneyimleri
 • Site içi Font optimizasyonları
 • Site içi görsel formatları ve boyutlar
 • Mevcut masaüstü ve mobil cihaz yükleme performansları
 • Mobil cihaz uyumlulukları (mobile friendly)
 • Alt yapı sürümleri
 • Özgün metin oranları
 • SSL ve güvenlik kontrolleri
 • Site içi gereksiz yüklemeler
 • Site içi linklemeler
 • Search Console Metrikleri
 • Google page speed, web dev measure, lighthouse, gtmetrix ölçümleri
 • Google Analytics verileri
 • İş akışı ve yapılacak tüm iyileştirmeler

Genel Alt Yapı Özelliklerinin Optimize Edilmesi ve Verimli Hale Getirilmesi

Rapor sunumunun ardından marka sahipleri ve SEO danışmanı sorumluluk alanları belirlenir. Anlaşma niteliğine göre rapordaki maddelerin karşılanması beklenir. Raporun ilk maddelerinde genellikle web site altyapı ve çekirdek sürümleri kontrol edilir. Güncel değilse SEO çalışmalarına yanıt verecek şekilde güncellenir.  SEO çalışmalarında ilk durak web sitenizin SEO çalışmalarına uyumlu hale getirilmesi diyebiliriz.

Site İçi İçerik Optimizasyonlarının Gerçekleştirilmesi (Site Audit)

SEO çalışmaları için öncelikli olarak ele alınması gereken konulardan biri de site içi içerik optimizasyonlarının gerçekleştirilmesidir. Web sitesi içerikleri başta kullanıcılar hedef alınarak optimize edilmeli ve belirlenen hiyerarşi içinde olmalıdır.  Profesyonel SEO danışmanlarımız proje kapsamında bu standartları göz önünde bulundurarak web sitenizi her açıdan tam anlamı ile bir bütün haline getirir.

Özgün ve Kopya Olmayan İçerik Kontrolleri

İçerik optimizasyonları çalışmalarında özellikle dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise kullanıcıya sunulan içeriklerin kopya olmamasıdır. Herhangi bir web sitesinden çoğaltılmış kopya metinler arama motorları için çöp niteliği taşır. Bu nedenle SEO çalışmalarımız boyunca üretilen içerikleri bir zaman dilimine sıkıştırmadan proje takvimine bağlı kalmak şartı ile zamana yayarız.

SEO Uyumlu Link Kontrolleri ve Kalıcı Bağlantıların (permalink) Yapılandırılması

Permanlink web sitesi içerisinde yer alan kalıcı bağlantılara verilen isimlerdir. Kalıcı bağlantılar kullanıcı dostu olarak yapılandırılmalıdır. Sayfalar veya blog bölümündeki iç bağlantılar SEO açısından değerlidir. Bu süreçte yanlış yapılandırılmış kalıcı bağlantı problemlerini ortadan kaldırır kullanıcı dostu linkler üretiriz. Kalıcı bağlantılar için gerçekleştirilen bazı işlemler şu şekildedir:
 • Kırık linkler temizlenir
 • Site index kodları yeniden ele alınır
 • Gereksiz yük sağlayan CSS ve Javascript kodlarının ayıklanır
 • Site web vitals sonuçları ve hız optimizasyonları iyileştirilir
 • Kullanıcı deneyimi artırılır
 •  İç navigasyon iyileştirilir

Web Sitesi Görsel Optimizasyonları Nasıl Yapılandırılır?

Web sayfalarında standart dışı kullanılan tüm görseller ve video dosyaları web sitesi ilk yanıt sürelerini oldukça yavaşlatır. Bu sebeple web site kalite puanı ve kullanıcı deneyimi daha aşağılara düşer. Bu durum ise SEO sıralamalarında rakiplerinize göre daha aşağıda kalmanıza sebep olur. Google tarafından belirlenen web sitesi görsel optimizasyon kılavuzunu buradan inceleyebilirsiniz.

Unutmayın Web Siteleri Saniyeler İle Yarışıyor!

En başta belirtildiği gibi SEO için web site hızı oldukça önemli bir kavramdır. Profesyonel SEO danışmanlarımız tarafından hiçbir kalite sorunu ve kayıp yaşamadan siteniz üzerindeki tüm görseller ve video dosyaları yeniden yapılandırılır. Bu düzenleme öncesi ve sonrası raporlarda tarafınıza sunulur. Optimize edilmiş web sitesi hızı kullanıcılar için daha yüksek bir kalitede kullanıcı deneyimi sağlar. Hızlı yüklenen web sayfaları SEO açısından rakiplerine kıyasla mutlaka daha öndedir. 

Core Web Vitals, Pagespeed Insight, Lighthouse, Gtmetrix Skorlarını İyileştirme

Core web vitals  araçlarının temel amacı kullanıcı deneyimi yüksek web siteler oluşturmaktır. Core web vitals araçları işe web site açılış hız değerlendirmelerini yaparak başlar. Bu değerlendirmelerin ardından bir rapor oluşturur. Bu rapor sonuçlarında belirtilen hatalar çözülmesi için geliştiricilere kılavuzluk eder. Raporda belirtilen standartların en iyi şekilde karşılanması ve hataların giderilmesi SEO çalışmalarına doğrudan katkı sağlar. Web site açılış hızını test eden birçok araç bulunmaktadır. Bu araçlar temelde hepsi birbirine benzese de aralarında ufak farklılıklar mevcuttur. Web siteleriniz için mobil ve masaüstü yükleme hızınızı buradan ölçebilirsiniz

Core web vitals standartları:

 • FCP First contentful paint (İlk içerikli boyama)
 • Largest contentful paint (En büyük içerikli boyama)
 • Cumulative layout shift (Kümülatif düzen kayması)
 • Speed index (İndex hız süresi)
 • Time to interactive (Etkileşim zamanı)
 • Total blocking time (Toplam blok yani engelleme süresi)
Bu konuda daha kapsamlı bilgi elde etmek için Google Lighthouse aracını buradan inceleyebilirsiniz.
 

Profesyonel SEO danışmanlarımız web site açılış hızlarını titizlikle yapılandırır. Tüm cihazlarda web sitesi kullanıcı deneyimini en yukarı taşır.

İster yıllık, ister aylık SEO danışmanlığı hizmetleri

Doğal Backlink Yapılandırılması ve Domain İtibarı

Backlink ne demektir?

Backlink site dışından aldığınız sizi referans veya hedef olarak gösteren bağlantılara verilen isimdir. Bir web sitenin diğer sitelerden aldığı bağlantı sayısı o sitenin arama motorları tarafında bir bakıma itibarını ve SEO puanını yükseltir. Backlink konusunda dikkat edilmesi gereken birçok doğru bilinen yanlış vardır. Bu yanlışlardan ilki sitenize alakasız ve niteliksiz backlink almaktır. Bu şekilde sitenize alakasız alınan backlinkler SEO puanına katkı sağlamak yerine sitenizin SEO puanını daha da aşağı çeker. 

Her Backlink Fayda Sağlamaz

Bunun yerine web siteniz için ürettiğimiz özgün ve faydalı içerikler zaman içerisinde size doğal olarak bir backlink kazancı sağlayacaktır.  Başarılı SEO çalışmalarımızla kazandırdığımız backlinkler web sitesi SEO puanlarına doğrudan etkiler.

Sosyal Ağlar, Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyanın SEO İçin Önemi Nedir?

Sosyal medya ağları SEO çalışmalarımız içerisinde önemli bir yere sahiptir. Başarılı bir şekilde sürdürülen sosyal medya yönetimi ve sosyal medya danışmanlık hizmetleri SEO puanlarına katkı sağlayan bir başka faktördür. Sosyal ağlar ile başarılı bir şekilde entegre edilmiş web sitemiz sosyal ağlar üzerinde sağlanan etkileşimden payını alır. 

Güncel ve Düzenli Sosyal Medya Hesapları Web Sitesine Organik Trafik Çeker

Paylaşılan ve değer gören her post web sitenize organik ziyaretçi çeker. Bir web sitesinin sosyal medya ağları ile başarılı bir şekilde entegre edilmiş olması SEO puanına etki eden unsurdur.

Ekibimiz tarafından sunulan SEO hizmetleri ve SEO danışmanlıkları kapsamında sosyal medya ağlarınızı web sitenize en iyi şekilde entegre ederiz.

Rakip ve Rekabet Analizlerinin Yapılması, Boşlukların Doldurulması

Başarılı ve profesyonel bir SEO çalışması için rakip analizleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Rakip analizleri bizlere başarılı bir SEO çalışmasının ipuçlarını verir. SEO danışmanlık hizmeti sağladığımız tüm markalara önceliklerimiz arasında rakip ve sektör analizi gelir. Rakip sitelerin arama motorları üzerinde tüm varlıklarını detaylı bir şekilde analiz ederek aksiyon alır ve bu çerçevede çalışmalarımızı yaparız.

PROFESYONEL SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN BİLGİ ALIN!

Leave this field blank

Site içi SEO Çalışmaları Nelerdir?

Site içi SEO Çalışmaları Nedir? Neler İçerir?

Site içi SEO çalışmaları web site içerisinde yer alan tüm sayfa, post, kategori, etiketlerin detaylı bir şekilde yapılandırılmasıdır. Site içi SEO çalışmaları yaparken arama motorlarının beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlemesi gerekir. Başarılı bir site içi SEO çalışmaları genel SEO puanına katkı sağlayan faktörlerden biridir.

Site içi SEO çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak bizlere şimdi ulaşabilirsiniz.

Dış Denetimler ve Site Dışı SEO Çalışmaları Nelerdir?

Site Dışı SEO Çalışmaları Nedir? Neler İçerir?

Site dışı SEO çalışmaları web sitesi dışında gerçekleştirilen tüm SEO çalışmalarına verilen isimdir. Site dışı SEO çalışmaları site dışından siteye yapılan her türlü yönlendirmeler bütünüdür. Bu yönlendirmelerin en başında sosyal medya platformları, ücretli veya ücretsiz kazanılan backlinkler ve diğer tüm dijital pazarlama yöntemleri ele alınır.

SEO ÇALIŞMALARINDA HER DETAYI DEĞERLENDİRİRİZ

SEO Çalışmalarında Başarının Anahtarı Ayrıntılarda Saklıdır

Hiç Bir Detayı Atlamayız

SEO Çalışmaları kısa vadede sonuçlanmaktan ziyade uzun soluklu aylık takip edilerek raporlanması gereken çalışmalardır. 

Sizlere sağladığımız raporlarda trend keywordleri, sıra değişimlerini düzenli olarak sunmaktayız. Bu raporları sizlere sunarken güncel teknolojiden faydalanıp en iyi araçları kullanırız. Bu araçlar kendi çalışmalarımız hakkında bilgi verdiği rakip ve rekabet ettiğimiz markalar için de oldukça fazla bilgiler aktarır.

Google Search Console Nedir? Nerede Kullanılır?

Google Search Console Google tarafından web sitesi geliştiricine yönelik ücretsiz olarak sunulan bir web hizmetidir. Google Search Console aracılığı ile geliştiriciler web sitelerinin dizine eklenmesini, sorguların takibini, sorunların giderilmesini kolaylıkla takip edebilir. Google Search Console sürekli güncellenmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.

Google Analytics Nedir? Nerede kullanılmaktadır?

Google Analytics: Google Analytics Web sitesine giriş yapan kullanıcıların nitelikleri üzerine sınıflandırmalar yaparak çalışır. Google Analytics entegre edilmiş web sitelerin kullanıcı teknolojilerini, coğrafi konumlarını, sayfa oturum sürelerini düzenli olarak raporlar. Bununla birlikte elde edilen raporlar reklam hedeflemelerinde aktif olarak kullanılır.

PROFESYONEL SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN BİLGİ ALIN!

Leave this field blank

SEO DEMEK, ÖZVERİ DEMEK

SEO Başarısı Düzenli ve Disiplinli Bir Çalışmanın Sonucudur!

SEO Çalışmalarında Planlama ve Devamlılık Esastır

SEO çalışmalarında başarı yakalayabilmek için belirli yollardan geçilmeli ve çok çalışılmalıdır. SEO danışmanlığı konusunda tecrübeli ve profesyonel ekibimiz sektör üzerinde kendini kanıtlamış ve verdiği hizmetin bilincini taşımaktadır.

Profesyonel SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlık hizmetleri sunarken bir SEO danışmanının yetkinlik, uzmanlık ve kazanılmış tecrübe seviyesi oldukça önemlidir. Uzman SEO kadromuz ortaya koyulan ve öngörülen hedeflere en kısa sürede ulaşmak için sürekli gayret eder. Tarafımızdan SEO danışmanlık hizmetleri alırken bunu sizlere sağladığımız tüm raporlarda daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

SEO DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

SEO Danışmanlığı Fiyatları ve Kapsamlı SEO Çalışma Fiyatları Nelerdir?

SEO Çalışması Ücretleri Nasıl ve Neye Göre Belirlenir? 

SEO Danışmanlık fiyatlarımızı belirlerken en başta belirleyici unsur verilmiş sözlerimizdir.  SEO danışmanlık fiyatları ihtiyaca göre ve ortaya konulan raporlar çerçevesinde belirlenmektedir. Bununla birlikte SEO danışmanlık ücretleri daha önceden sınırları karşılıklı olarak çizilen çalışmalara göre belirlenmektedir.

Aylık SEO Fiyatları ve Yıllık SEO Fiyatları 

SEO çalışması fiyatları aylık veya yıllık olarak talebe göre belirlenebilmektedir. SEO danışmanlık fiyatlarımız hakkında daha kapsamlı bilgi almak için bizlerle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

 

SEO DANIŞMANLIĞI FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALIN!

Leave this field blank

ANKARA SEO DANIŞMANLIĞI

Google SEO Danışmanlığı Nedir?

Google SEO Danışmanlık Hizmetleri ve Google SEO Danışmanlığı

Google SEO Danışmanlığı dijital dünyada en çok kullanılan arama motoru olan Google metrikleri baz alınarak sağlanır. Performans ve ölçüm sonuçları Google üzerinden değerlendirilir. Google arama motoru teknolojisi ve kullanıcı verimliliği göz önünde bulundurulduğunda diğer arama motorlarına göre açık ara önde yer alır. SEO ölçümleri Google Search Console ve Google Analytics panellerinden aracılığı ile gerçekleştirilir.

Google SEO danışmanlığı diğer çalışmalarımıza göre daha hızlı sonuçlanan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Google SEO danışmanlığı ücretlerimiz için bizlere ulaşarak daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bing SEO Danışmanlığı Nedir?

Bing SEO Danışmanlığı ve Bing SEO Danışmanlık Hizmetleri

Bing SEO Danışmanlığı dünyaca ünlü Microsoft firmasının geliştirmiş olduğu arama motoru Bing üzerinde yapılan SEO danışmanlık hizmetidir. SEO çalışmaları Bing arama motoru metrikleri dikkate alınarak gerçekleştirilir. Bu arama motoru üzerinde yapılan tüm başarılı SEO çalışmaları pozitif sonuçlar sağlar. Bing arama motoru en yoğun trafiğini Çin, Fransa ve Amerikadan almaktadır. 

Bing SEO danışmanlığı hakkında genel sorularınız ve ücretlerimiz için bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yahoo SEO Danışmanlığı Nedir?

Yahoo SEO Danışmanlığı ve Yahoo SEO Danışmanlık Hizmetleri

Yahoo SEO Danışmanlığı Yahoo arama motoru üzerinde gerçekleştirilen çalışmalardır. Yahoo arama motoru eski gücünü kaybetmiş olsa da piyasada portal arama motoru olarak varlığını sürdürmekte ve Google tarafından desteklenmektedir. Bununla birlikte Yahoo SEO araçları diğer arama motorları kadar gelişmemiş olup en büyük trafik kaynağı Amerika, Hindistan ve Brezilya’dır.

Yahoo SEO danışmanlığı hakkında genel sorularınız ve ücretlerimiz için bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yandex SEO Danışmanlığı Nedir?

Yandex SEO Danışmanlığı ve Yandex SEO Danışmanlık Hizmetleri

Yandex SEO Danışmanlığı her geçen gün katlanarak büyüyen Rus devi Yandex arama motoru üzerinde gerçekleştirilen SEO çalışmalardır. Yandex arama motoru hizmete başladığı günden bu yana birçok yeniliğe adım atarak sürekli gelişen bir arama motorudur. Yandex üzerinde yapılan SEO çalışmaları uzun vadede markanız için iyi bir yatırım olabilir.

Yandex’in sunduğu bazı hizmetler:

 • Arama Motoru
 • Yandex Mail
 • Yandex Disk
 • Yandex Tarayıcı
 • Harita ve Navigasyon 

Yandex SEO danışmanlığı hakkında genel sorularınız ve ücretlerimiz için bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YOUTUBE, INSTAGRAM, FACEBOOK, LINKEDIN VE PINTEREST SEO DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya SEO Danışmanlığı Nedir?

Tüm Sosyal Medya Platformları İçin SEO Danışmanlığı

Sosyal medya SEO danışmanlığı başta Youtube olmak üzere web sitelerinin tüm sosyal medya platformlarında organik trafik miktarını artırmaya yönelik yapılan çalışmalardır. Sosyal medya platformları günümüzde en etkili kullanıcı etkileşim ağlarıdır. Sosyal medya platformları son kullanıcıdan hedef kitleye kadar bir çok konuda avantajlar sağlar. En etkili SEO yöntemleri hashtag kullanımı ve içerik stratejisidir. Başarılı bir sosyal medya SEO danışmanlığı ile marka tanıtımı etkin bir şekilde gerçekleşir ve web sitesi trafiği artırılır.

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYORUZ!

Bugüne Kadar Profesyonel SEO Danışmanlığı Sağladığımız Bazı Markalar

 • Üroloji Uzmanı Op. Dr. Hakan ERDOĞAN
 • Hatice BEKTAŞ
 • Seğmen Temizlik
 • Rush Oyuncu Ekipmanları
 • Trilogic Ofis Aksesuarları
 • Hamarat Dikiş Makineleri
 • Altunyurt Bayrak İmalatı
 • Melis Organizasyon
 • Mali Müşavir Serkan YILDIRIM
 • Artinition Reklam Ajansı
 • Türk Tuborg
 • Dragon do Active Gymwear
 • İnodes bilişim ve danışmanlık
 • Limania Danışmanlık

PROFESYONEL SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN BİLGİ ALIN!

Leave this field blank

Yorum yapın