google ads alışveriş reklamları

Alışveriş Reklamları

Google alışveriş reklamları kullanıcıyı bir web sitesine gitmeden önce bile ürünlerle karşılaştırabilen bir reklam modelidir. Google alışveriş reklamları fiyat, üretici, ve ilgili linkten oluşur.

yüksek dönümüş potansiyeli

Google Ads alışveriş reklamları

Google alışveriş reklamları kullanıcıyı bir web sitesine gitmeden önce bile ürünlerle karşılaştırabilen bir reklam modelidir. Google alışveriş reklamları fiyat, üretici, ve ilgili linkten oluşur.

Google alışveriş reklamları bu reklam modelinde bir ürün görseline ve fiyata sahip olmalıdır. Dolayısı ile arama sonuçlarının dışındadır. Google alışveriş reklamları diğer reklam modellerine göre TBM oranının daha yüksektir. Google alışveriş reklamları yüksek dönüşüm potansiyeline sahip olduğu için ürün pazarlaması için oldukça avantajlıdır. Alışveriş reklam modelinde kelime hedeflemesi uğraşmadan güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirebiliyor olmak alışveriş reklam modelini diğer reklam modellerinden ayıran en büyük unsurdur.

Dijital pazarlama ve e-ticaret tabanına sahip tüm markalar Google alışveriş reklamlarını aktif olarak kullanmalıdırlar. Marka sahipleri başarılı bir Google alışveriş reklam yönetimi ile ürün satış grafiğini çok çabuk değiştirebilirler. Google alışveriş reklam modeli belirli algoritma ve aritmetiğe dayalı olduğu için analiz edilmesi ve uzman ekiplerle yönetilmesi başarının ilk anahtarıdır.

Alanında binlerce referansa sahip uzman ekiplerimizden ürün satış politikanızı geliştirmek için Google alışveriş reklamları hakkında şimdi Google Ads danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Web Tasarım
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
Grafik Tasarım
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
Web optimizasyon
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»