Tüm platformlarda yanınızdayız!

Reklam Tanıtım

Gelişen teknoloji ile iletişim çağımızda ne kadar kolay olsa da aynı zamanda fark edilmek ve anlaşılmak bu duruma paralel olarak zorlaşmaktadır. Bu nedenle marka ve hizmetlerinizin yeterliliğini sorgulayıp sürekli olarak sektör trendlerini takip ve analiz etmeli, markanızı öne çıkarmak ve daha iyi anlatmak için gerekli düzenlemeleri yapmalısınız.

Facebook busıness / ınstagram

Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde kullanım alışkanlıkları doğrultusunda, iletişim ihtiyaçlarını yeniden düzenleyen sosyal medya teknolojileri aynı zamanda dijital pazarlama ve e ticaret için bir strateji fırsatına dönüşmüştür. Facebook business ve instagram reklamlarının çift yönlü, ekonomik ve anında müdahale edilebilir olması e-ticaret sistemleri için oldukça avantaj sağlar.

Akıllı Reklamlar

Google Adsense (Ads)

Web kullanıcıları ne yiyeceklerini, nereye seyahat edeceklerini ve gerekli gördüğü ürünleri satın almak için Google’da arama yapar. Google Ads bu esnada sunduğunuz hizmeti veya ürünü reklamlar ile öne çıkarmanıza olanak sağlar. Google Ads ölçüm aritmetiğine dayalı, alt yapısı güçlü bir dijital reklam platformudur. Ölçüme ve öngörüye dayalı belirlediğiniz satış hedeflerine Google Ads ile daha kolay ulaşabilirsiniz. Başlıca Google Ads reklam modelleri:

  • Arama Ağı Reklamları
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Alışveriş Reklamları
  • Video Reklamlar
  • Evrensel Uygulama Reklamları

Markanızı kitlelerle tanıştırın!

Açık Hava Reklam

Açık hava reklamcılığı mekan dışı insanların aktif olduğu alanlarda, reklamlarınızı kitleye hızlı ve kolayca taşıma türüdür. Açık hava reklamlarında öncelik marka bilinirliği ve tanıtımını artırmaktır. Bu başlıkta sunulan hizmetlerden bazıları; ışıklı tabelalar, ışıksız germe tabelalar, kutu harf tabelalar, led tabelalar, totemler, yönlendirme tabelaları, yol panoları, dijital ve led panolar, billboardlar, araç giydirme ve yer grafikleridir.

Işıklı Tabelalar

Kutu Harf Tabelalar

Totem Tabela

Yönlendirme Tabelalar

Cephe Giydirme

Kompozit Cephe

one Way Vısıon, folyo, branda

Dijital Baskı

Dijital baskı alanında en fazla solvent, ekosolvent ve UV sistemler tercih edilmektedir. Açık hava reklamcılığının çıkış noktası olan dijital baskı, açık hava reklam sektörünün ilerlemesi ile daha ileri bir noktaya gelmiştir. Açık hava reklamcılığında ihtiyaç duyulan tüm görseller, projeler, dijital baskı yöntemleri ile yazdırılır. Dijital baskı alanında kullanılan baskı malzemelerinden en önemlileri; cam ve cephe giydirme (one way vision), mesh branda, cast araç kaplama folyoları, iç ve dış mekan parlak-mat folyolar, arkası siyah brandalar ve diğer vinil çeşitleridir.

One Way Vision

Cephe Cam Giydirme

Mesh Branda

Cast Araç Kaplama

Branda Vinil Baskı

Folyo Baskı

Atatürk Posterleri

Bez Posterler

Parti Bannerları

Makam Bayrağı, Kırlangıç Bayrak, masa Bayrağı

Bayrak ve Tekstil

Endüstri ve gelişen teknoloji ile saten ve raşel kumaştan bayrak üretimleri çok hızlı ve kaliteli bir noktaya taşınmıştır. Bayrak üretiminde en kritik detay tutarlı renkler ve ürünün uzun vadede dayanıklı olmasıdır. Bayrak üretim ve sanayisinde en çok tercih edilen ürün kalemlerinden bazıları; makam bayrakları, gönder bayrakları, kırlangıç bayrakları, masa bayrakları, yelken ve plaj bayrakları, ipe dizili süs ve hatıra bayrakları, ülke bayrakları ve Atatürk posterleridir.

Makam Bayrağı

Gönder Bayrağı

Masa Bayrağı

Yelken Bayrak

17'li Türk Bayrağı Seti

Kırlangıç Bayrak

Roll up Banner

Ülke Bayrakları

Türk Bayrağı

Futbol, Basketbol, Hentbol, Rugby FormaLARI

Takım Formaları

Tüm spor dalları için en hızlı  ve en ekonomik takım formaları üretimi. Sınırsız renkler ve tasarımlarla en kaliteli kumaşlara takım formaları şimdi çok kolay. Süblimasyon Futbol takım forması, basketbol takım forması, Hentbol takım forması, Rugby takım forması, Warm up ve Rashguardlar..

Futbol Formaları

Basketbol Forması

Hentbol Forması

Rashguard

Warm up Formalar

Voleybol Formalar

USB Bellek, KUPA, Kalem, T-shırt

Özel Promosyon Ürünleri

Eğer bir ürettiğiniz ürünü satmakta zorluk çekiyorsanız bu ürünü genelde pazarlayamadığınız anlamına gelir. Ankara merkezli markamız tecrübelerini ve imkanlarını kullanarak tüm platformlarda ürününüzün pazarlanmasına yardımcı olur. T-shirt, kupa bardak, şapka, Kalem, USB Bellek – flash disk, çanta..

T-shirt Baskı

Kupa Bardak Baskı

USB Bellek