fbpx
irem

Hizmetlerinizi Duyurun!

Kişisel Web Siteleri

Uzmanlık alanınızdaki hizmetlerinizi ve yeteneklerinizi internet ortamına bir portfolyo web sitesi ile taşıyabilir verdiğiniz hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Daha geniş kitlelere ulaşın!

Portfolyo (Kişisel) web sitesi tasarımı

Uzmanlık alanınızdaki hizmetlerinizi ve yeteneklerinizi internet ortamına bir portfolyo web sitesi ile taşıyabilir verdiğiniz hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Portfolyo sitesi daha küçük ölçekte kendinizi geliştirdiğiniz konulardaki hizmetlerinizi daha büyük kitlelere sunabilmek için yapılan çalışmalardır. İyi bir portfolyo sitesi için hizmetlerinizi daha dikkat çekici ve anlaşılabilir sunmak gerekir. Kullanıcıların verdiğiniz hizmeti kolayca bulabilmesi için başarılı bir SEO yapılması şarttır. Fotoğrafçılık, kullanıcı arayüzü / kullanıcı deneyimi (UI,UX) tasarımı, Web geliştirme portfolyo sitesi başlıkları için sadece bir kaçı.

İhtiyacınıza göre şimdi iletişim sağlayarak tüm portfolyo (Kişisel) web sitesi paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»