fbpx
responsivee

sorunsuz etkileşim!

Responsive Tasarım

Responsive (duyarlı) tasarım verimli kodlama yapısı ile web sitenizin tüm cihazlarda (mobil cihaz, tablet, masaüstü bilgisayarlar) ve ekran boyutlarında kusursuz ve uyumlu görüntülenmesini sağlar. Sitenizin responsive tasarıma tasarıma sahip olup olmadığını Google mobil uyumluluk testi ile kolayca denetleyebilirsiniz.

tüm cihaz kullanıcıları ile daha sorunsuz etkileşim!

Responsive (duyarlı web arayüz) tasarımı

Mobil cihaz teknolojisinin gelişimi, akıllı elektronik cihazların yaygınlaşması ile mobil cihazlarda internet kullanımı ciddi seviyede şekilde yükselmiş durumdadır. Bu durumda web sitelerinizin mobil cihaz kullanıcıları ile daha sorunsuz etkileşimde bulunabilmesi gerekir. Responsive (cihaz türüne göre duyarlı) web tasarım bu aşamada devreye girmektedir. Responsive (duyarlı) tasarım verimli kodlama yapısı ile web sitenizin tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında kusursuz ve uyumlu görüntülenmesini sağlar. Sitenizin responsive tasarıma tasarıma sahip olup olmadığını Google mobil uyumluluk testi ile kolayca denetleyebilirsiniz.

Responsive tasarıma sahip web sitesinin avantajları oldukça fazladır. Responsive tasarıma sahip web siteleri mobil kullanıcılara içeriği daha hızlı sunar. Farklı ekran çözünürlüklerine sahip tüm cihazlarda daha uyumlu bir görünüm ve daha hızlı bir yükleme hızı sağlar. Daha hızlı sunulan içerik ise alışveriş ve hizmetlerin erişim grafiğini ve daha yukarı taşır.  Bu şekilde web sitenizin Google ve diğer arama motorları tarafından mobil kullanıcı deneyimi puanı yükselir. Mobil kullanıcı deneyimi yüksek Responsive tasarıma sahip bir web sitesi rakiplerine göre arama motorlarından rakiplerine göre daha üst sayfalarda listelenmeye başlar ve reklam maliyetleri düşer.

Mevcut web sitenizin mobil problemlerini gidermek veya responsive tasarıma sahip bir web sitesi için şimdi ekiplerimizden profesyonel web tasarım ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»