fbpx
corporate-identity

Kurumsal vitrininiz!

Kurumsal web sitesi

Kurumsal kimlik paketi içerisinde markalar ve işletmeler için tasarlanan web sitelerine kurumsal web siteleri denir. Bir kurumsal web sitesi hazırlanırken marka renklerinin doğru kullanımı, doğru tipoğrafi, logo çalışmaları ve diğer detayların analiz edilmesi gerekir.

Markanız yelken açsın!

Kurumsal web sitesi tasarımı

Kurumsal kimlik paketi içerisinde markalar ve işletmeler için tasarlanan web sitelerine kurumsal web siteleri denir. Bir kurumsal web sitesi hazırlanırken marka renklerin doğru kullanımı, doğru tipoğrafi, logo çalışmaları ve diğer detayların analiz edilmesi gerekir. Yapılan çalışmanın bu planlama dahilinde ilerlemesi beklenir. Kurumsal bir web sitesi aynı zamanda markanızın vitrinidir. Kurumsal bir web sitesi yapımına genellikle bir kurumsal kimlik çalışması ile başlanır. Kurumsal bir web sitesine ayırdığınız yatırımın sizlere pozitif bir trafik olarak dönebilmesi için tüm dikkat edilmesi gereken konular özellikle gözden geçirilmelidir. Bir kurumsal web sitesinin özelliklerinin en başında özgünlüğü ve yaratıcılığı gelir. Marka hikayesi başarılı bir şekilde anlatmalı, günümüz teknoloji araçları için duyarlı, mobil uyumluluk testlerini başarılı bir şekilde geçmiş ve optimize edilmiş olmalıdır. Bir kurumsal web sitesi yaptırırken her iki tarafında haklarını koruyan bir hizmet sözleşmesi yapılması dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur.

Sizler de tecrübeli ekiplerimizden başarılı kurumsal web sitesi hizmeti alabilir ve markanızla dijital dünyada yelken açabilirsiniz. İhtiyacınıza göre şimdi iletişim sağlayarak tüm kurumsal web sitesi paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»