İletişim

Bize aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz:

+90 544 534 12 78

Bize aşağıdaki Whatsapp hesabından ulaşabilirsiniz:

+90 544 534 12 78

Bize aşağıdaki E-posta adresinden ulaşabilirsiniz:

bilgi@faiksener.com

Bize gelen mailleri hızlı bir şekilde cevaplamaya çalışıyoruz. Yoğunluk sebebi ile geri dönüşlerimiz 24-48 saat sürebilir. Daha hızlı destek almak için bize telefon numaramız ya da Whatsapp hattımız üzerinden anında ulaşabilirsiniz.


İletişim Formu


Faik Şener Hakkında

1987 yılında doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum. Yıllarımı, web tasarım ve grafik tasarıma adamış olup 15 yılı aşkın süredir çeşitli markalar bünyesinde web tasarım, grafik tasarım, Google ADS dijital reklamcılık, SEO alanlarında aktif olarak görev yaptım ve yöneticilikte bulundum. 2018 Yılından beri kreatif reklam ajansımızı kurduk ve aktif olarak birçok işletmeye destek sağlamaya devam ediyoruz. Grafik tasarım, web tasarım, C++, HTML, CSS ve JS bilgilerim mevcut. Lead generation, product specific landing page, e-commerce, remarketing ve birçok başka niş alanda bilgi ve tecrübe sahibiyim.

Hakkımda

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti Talepleriniz için

  • Kişisel veya kurumsal web sitesi adreslerinizi
  • Rekabet ettiğiniz diğer site adreslerinizi
  • Varsa sosyal medya hesaplarınızı
  • Sizleri ifade eden anahtar kelimelerinizi

Lütfen bize iletin!


Önerdiğiniz Konular

Blogumda yer vermemi istediğiniz konu önerileriz var ise bizlere iletebilirsiniz. Konu hakkında kapsamlı bilgiler vermekten mutluluk duyarım.

Whatsapp'a Git
1
İletişime Geçin!
Scan the code
Benimle iletişime geçin?