fbpx

özgün ve kreatif

Grafik tasarım

Genellikle “problem çözmek ve markanıza hak ettiği değeri vermek” tasarımda bizleri yönlendiren çıkış noktasıdır. Ortaya çıkan tüm çalışmaların gerçek bir tasarıma dönüşebilmesi için problemlerin çözülebilmesi ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermesi gerekir.

videobanner

Sizin için tasarlıyoruz!

Grafik Tasarım

Genellikle “problem çözmek ve markanıza hak ettiği değeri vermek” tasarımda bizleri yönlendiren çıkış noktasıdır. Ortaya çıkan tüm çalışmaların gerçek bir tasarıma dönüşebilmesi için mevcut problemi çözebilmesi ve ihtiyaçlara yanıt vermesi gerekir. Aksi yönde bu tasarımdan ziyade başka bir şey olur. Tasarımda ihtiyaç duyulan sonuç bazen önceden saptanamamış olabilir. Bu durumda yolun devamında sezgiler, yöntemler ve fikirler devreye girer. Dolayısı ile bu nedenle kendimizi aynı zamanda sanat alanında kişilik olarak da tasvir edebiliriz. Sanatçı genelde ortaya koyacağı tüm fikirler için insanlık tarihin günümüze aktardığı tecrübelerden ve kendi çıkarımlarından faydalanır. Bu detayların ışığında gerekli çalışmayı yapar, eksikleri tamamlar, projeyi sunar.

graphicc

Çağın gereksinimi ve yenilenen teknoloji ile artık günümüz iletişim araçlarından biri de kuşkusuz fotoğraftır. Günümüzde aktif olarak birçok fotoğraf çeşitleri rağbet görse de e-ticaret ve dijital pazarlamada ürün fotoğrafçılığı öne çıkmaktadır. Artık herkesin hayatında mutlaka bir kere deneyimlediği e-ticaret ve dijital pazarlama sektöründe profesyonel ürün fotoğrafçılığına ihtiyaç gün geçtikçe artmaktır. Bu konuda bilinmesi gereken en önemli faktör ürün fotoğraflarınızın doğru olarak çekilmesi, ürünün müşteriye daha doğru şekilde anlatılması ve tanıtılmasıdır.

Basılı yayınlar ve matbaa teknolojisi insan fikrinin ve düşüncesinin daha aktif yayılmasını sağlamıştır. Tüm basılı yayınlarda markamız bünyesinde matbaa hizmetlerini hızlı ve son kullanıcıya ekonomik olarak sunmaya çalışıyoruz.

Cephe Modelleme

3D Mimari Modelleme

Tasarım camiasında en büyük sıçramalardan bir tanesi, 3D (üç boyutlu) modellemedir. Bu sayede tasarlanan ürün veya mimari projelerinizi daha önceden kolayca üç boyutlu görebilir ve inceleyebilirsiniz. Etkin olarak kullanılan 3D modelleme ve render programlarıyla, tüm projeleriniz daha gerçekçi ve anlaşılabilir olur. 3D modellemede son zamanlarda tabela ve cephe reklamcılığı da oldukça gelişmiş ve realistik (fotogerçekçi) bir noktaya taşınmıştır.

plain

Marka ve faaliyet alanınız ne olursa olsun müşterilerinizle iletişim için mutlaka video ve animasyon formatlarını kullanmalısınız. Günümüz kullanım alışkanlıklarının en başında video tüketimi de bir gereksinim olmuştur. Bu konuda sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz; sosyal medya videoları, tanıtım filmleri, video editleme (düzenleme), kurumsal tanıtım filmleri, görsel efektlerdir.

Makaleler kullanıcılara, ilgili konular hakkında bilgi verirken aynı zamanda web sitesi içerisinde özellikle blog tabanlı alt yapılarda, içerdiği anahtar kelimelerle SEO yapısına katkılar sağlar. Blog ve makaleler özellikle dijital pazarlama ve e-ticaret sitelerinde reklam çalışmaları için kazanımlar sağlamaktadır. Blog ve makalelerin amacı genel olarak kullanıcıya bilgi verirken rakiplerinize göre özgün içeriklerle, arama sonuçlarında daha üstlerde yer almanızı sağlar. Her konu başına SEO’yu destekleyen makaleler yazılırken dikkat edilmesi gereken planlama süreçleri bulunmaktadır.