fbpx
graphicdesign2

İster online, ister yüz yüze grafik tasarım eğitim kursu

Grafik tasarım eğitim (kursu)

Grafik tasarım en basit tanımı ile: herhangi bir konuyu, mesajı, düşünceyi ve bir fikri görselleştirerek daha etkin algılanması için, iki veya üç boyutlu olarak programlar kullanılarak yaratıcı bir süreç ile hedef kitleye aktarılmasıdır. Dijital medya ve basılı yayınların sürekli olarak gelişmesi ile grafik tasarımcı ihtiyacı giderek artmaktadır. Grafik tasarım eğitimini dilerseniz mesleki eğitim olarak dilerseniz de kişisel gelişiminizi artırmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop eğitimi, Adobe Illusrator eğitimi, Adobe Indesign eğitimi, Coreldraw Eğitimi.

Grafik tasarım eğitim kursu

Grafik tasarım en basit tanımı ile; herhangi bir konuyu, mesajı, düşünceyi ve bir fikri görselleştirerek daha etkin algılanması için iki veya üç boyutlu olarak programlar kullanarak yaratıcı bir süreç ile hedef kitleye aktarılmasıdır. Dijital medya ve basılı yayınların sürekli olarak gelişmesi ile grafik tasarımcı ihtiyacı giderek artmaktadır. Grafik tasarım eğitimini dilerseniz mesleki eğitim olarak dilerseniz de kişisel gelişiminizi artırmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Grafik tasarım eğitim kursu tamamen kullanıcının istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Eğitimi tek bir program olarak veya paket halinde talep edebilirsiniz. Eğitim boyunca sizin amacınıza göre maksimum seviyede bilgi, deneyim ve beceri kazanmanızı hedefliyoruz.

Başlıca grafik tasarım programları:

 • Adobe Photoshop Kursu
 • Adobe Illustrator Kursu
 • Adobe Indesign Kursu
 • Adobe XD Kursu
 • Adobe Premiere Pro Kursu
 • Adobe After Effects Kursu
 • Corel Draw Kursu

10 yılı aşkın süredir ekibimiz Grafik tasarım eğitim tecrübemiz ile sektör içerisindeyiz. Şu ana kadar binlerce öğrenciye grafik tasarım eğitim hizmeti verdik. Grafik tasarım  deyimi ile ilk kez karşılaşıyorsanız ve grafik tasarım seviyenizi daha üst bir noktaya taşımak istiyorsanız sizlere ihtiyacınız olan konular dahilinde destek olabiliriz.

Eğitim sonunda neler kazanacaksınız?

 • Bir grafik tasarımcı için gerekli olan tüm temel becerilere sahip olacaksınız
 • Bir kurumsal kimlik tasarımı oluştururken gerekli (Logo, tabela, sosyal medya içerikleri, renk ve logo yönetimi, fatura, makbuz, zarf, banner, ambalaj) ve diğer tüm içerikleri tasarlayabileceksiniz
 • Web tasarım için gerekli görsellerin üretebileceksiniz
 • Görsel ve tipografi yolu ile iletişim sağlayabileceksiniz
 • Fotoğrafçılık için gerekli düzenlemeleri yapabilecek fotoğrafları işleyebileceksiniz
 • Hareketli videolar, gifler ve animasyonlar oluşturabileceksiniz
 • Mesleki olarak kendinizi geliştirebileceksiniz
 • Grafik tasarımı profesyonel olarak icra edebileceksiniz
 • Bakış açınızı geliştirebileceksiniz.
 • Sanat ve estetik yönlerinizi geliştirebileceksiniz
 • İş bulma potansiyelinizi yükselteceksiniz

Kurumsal ya da bireysel gelişiminizi başarılı bir grafik tasarım eğitimi ile daha üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İster yüz yüze planlanan eğitim saatleri içerisinde isterseniz online olarak grafik tasarım eğitimi alabilirsiniz. 

Grafik Tasarım Eğitim Formu

Leave this field blank
https://
 • Seçiniz
 • Paket eğitim (PS, AI, INDD, Corel)
 • Premiere Pro Eğitimi
 • Photoshop Eğitimi
 • Illustrator Eğitimi
 • Indesign Eğitimi
 • Corel Draw Eğitimi
 • After Effect Eğitimi
 • Hiçbirşey Bulunamadı

Faik Şener kimdir?

15 yılı aşkın süredir kurumsal ve bireysel seviyede Google SEO, Google Ads, E-ticaret, dijital pazarlama, grafik tasarım eğitimi, web tasarım eğitimi, yazılım ve entegrasyon hizmeti vermeye devam etmekteyim. Tüm sosyal medya platformları üzerinden gelen istekler doğrultusunda SEO ve diğer hizmetler için eğitim sürecini başlattım. İlerleyen zamanlarda diğer Google platformları ve diğer programlar için de eğitimler hazırlamak için planlar yapmaktayım.

Soru cevap

Gerçek zamanlı bir projeyi eğitim esnasında kullanabilir miyiz?

Evet! İletişim formunda gerekli detayları belirtin. Sunduğunuz projenin analizini gerçekleştirmiş olup gerekli öneri ve detayları eğitim boyunca sizlerle paylaşıyor olacağım!

Herhangi bir projem yoksa ne yapmalıyım?

Eğer bir projeniz yoksa örnek olarak hazırlamış olduğum dokümanlar üzerinden adım adım eğitime devam edilecektir.

Eğitim esnasında soru cevap var mı? Eğitim nasıl ilerliyor?

Evet! Eğitim esnasında gerekli çalışma detaylarını ben size anlatıyorum. Sonrasında takıldığınız veya aklınıza gelen diğer tüm soruları sorabilirsiniz. Cevapların dönüşlerinin hızlı olacağından kuşkunuz olmasın.

Eğitim sonrası destek nasıl gerçekleşiyor?

Eğitim sonrasında bana e-mail yolu ile sorularınızı iletebiliyorsunuz. Yoğunluk durumumu göz önüne alarak size en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyorum.

Grafik tasarımcı olabilmek için gereken bütün detayları anlatıyor musunuz?

Tabi ki! Edindiğim kendi tecrübe ve analizlerime dayanarak grafik tasarım konusunda tüm konuları net ve anlaşılır biçimde adım adım anlatıyorum. Yapılması gereken detayları ve neden sonuç ilişkisine dayalı olarak nerede nasıl kullanacağınızı anlatıyorum.

Eğitim ücretini nasıl öğrenebilir ve nasıl ödeyebilirim?

Öncelikle sizlerden grafik tasarım eğitimi için ihtiyaç duyduğunuz başlıkları analiz ediyoruz. Sonrasında sizleri dinliyor ve hedeflerinizi öğreniyoruz.  Bu şekilde grafik tasarım eğitimini programlayıp sizlere fiyat teklifi ile beraber sunuyoruz. Ödemelerinizi havale ve kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim Özeti

Öncelikle kaydınızı oluşturun!

Grafik tasarım eğitimi için öncelikle kayıt formundan sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Bizlerle paylaşılan telefon veya whatsApp üzerinden iletişime geçin. Sonrasında ödeme bilgilerinizi öğrenek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim öncesi hedeflerinizi analiz ediyorum..

Ödeme işlemlerinizin başarı ile sonuçlanmasının ardından sizler içinde uygun bir tarih ve saate rezerve işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında hedeflenen başlıkların listesini çıkarıyorum. Eğitim esnasında bunların üzerinden geçiyor eksiklerimizi görüyoruz.

İster online ister yüz yüze

Eğitim esnasında yapılması gereken düzenlemeleri uygulamalı olarak anlatıyorum. Teknik altyapınızın elverdiği kadar kritik noktaları aktarıyorum. Teknik bilginiz olmasa dahi işlemleri sizin anlayabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz seviyede sunuyorum.

Eğitimin kaydı sizindir

Online eğitimlerde belirlenen saat zarfında gerçekleştirilen eğitimi kaydedip size iletiyorum. Takıldığınız veya unuttuğunuz bir kısım olursa tekrar izlemek faydalı olabilir.

Notlar ve kritikler

Eğitim boyunca anlatılan bilgiler grafik tasarım konusunda afaki genel bilgilerden ziyade doğrudan ihtiyacınız olan eğitimdir. 

Unutmayın “Öğrenmek zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak onu bildiğini göstermektir.”

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»