fbpx
ads33

İster online, ister yüz yüze Google Ads (Adsense) eğitimi ve Google Ads danışmanlığı

Google Ads (Adsense) eğitimi

İster online, ister yüz yüze hızlı sonuçlar alabileceğiniz google Ads eğitimi ve Google Ads danışmanlığı. Satış stratejilerinizi başarılı bir şekilde sürdürebilmeniz adına Google ve diğer arama motoru optimizasyonlarına öncelik vermelisiniz. İster işletmenizin ürünleri için ister bireysel hizmetlerinizin tanıtımı için Google Ads reklam çalışmalarını yeniden ele almakta fayda var.

Birebir Online Google Ads (Adsense) Eğitimi ve Google Ads Danışmanlığı

Google Ads eğitimi ve danışmanlığı

Google Ads (Adsense) reklamları e-ticaret ve dijital pazarlamada yapılan satışlar ile yeni müşteriler edinmenin anahtarıdır.

Web kullanıcıları ne yiyeceklerini, nereye seyahat edeceklerini ve gerekli gördüğü ürünleri satın almak için Google’da arama yapar. Google Ads bu esnada sunduğunuz hizmeti veya ürünü reklamlar ile öne çıkarmanıza olanak sağlar. Google Ads ölçüm aritmetiğine dayalı, alt yapısı güçlü bir dijital reklam platformudur. Ölçüme ve tutarlı öngörüye dayalı belirlediğiniz satış hedeflerine Google Ads ile daha kolay ulaşabilirsiniz. 

Başlıca Google Ads reklam modelleri:

 • Arama Ağı Reklamları
 • Görüntülü Reklam Ağı
 • Alışveriş Reklamları
 • Video Reklamlar
 • Evrensel Uygulama Reklamları

Satış stratejilerinizi başarılı bir şekilde sürdürebilmeniz adına Google ve diğer arama motoru optimizasyonlarına öncelik vermelisiniz. İster size ait  işletmenin ürünlerini satışa sunmak için, ister bireysel hizmetlerinizin tanıtımını yapmak için Google Ads reklam çalışmalarını gözden geçirmekte fayda var.

10 yılı aşkın süredir ekibimiz Google Ads (Adsense) tecrübemiz ile sektör içerisindeyiz. 100’ü aşkın web sitesine ekibimizle Google Ads (Adsense) danışmalık hizmeti verdik. Google Ads (Adsense) deyimi ile ilk kez karşılaşıyor veya web siteniz Google Ads (Adsense) çalışmalarını daha üst bir noktaya taşımak istiyorsanız sizlere ihtiyacınız olan konular dahilinde destek olabiliriz.

Neden Google Ads (Adsense) eğitimi ve Google Ads danışmalık hizmeti alınmalıdır?

 • Web sitenize organik trafik çekmek
 • Hedeflenmiş reklam kampanyaları oluşturabilmek
 • Kolay kontrol edilebilir reklam maliyetleri
 • Reklam maliyetlerini düşürmek
 • Uzun vadeli pazarlama stratejileri
 • Mobil aramalarda üst sıralarda yer almak
 • Potansiyel kitlelere ulaşmak
 • Rakiplerinize fark atmak
 • Satış grafiklerinizi yükseltmek
 • Sürdürülebilir tanıtım oluşturmak
 • Marka bilinirliğini artırmak
 • Sektörde daha iyi tanınmak
 • Düşük maliyetli reklamlar oluşturmak
 • Anahtar kelimeler optimizasyonlarını bilmek
 • Yerleşim hedefleyerek reklam üretmek
 • Gün, saat, yaş, dil ve konum hedefleyerek reklamlar üretmek

İşletmenizin başarılı bir Google Ads (Adsense) çalışması ile satışlarında ve organik ziyaretçi sayılarında artış kolaylıkla sağlanabilir. İşletme ve marka değerini yükseltmek, bilinirliği artırmak Google Ads (Adsense) reklam çalışmalarının başlıca hedefleri arasındadır. Bu nedenle etkili bir Google Ads (Adsense) eğitimi ve danışmalık hizmeti için alanında profesyonel kişilerden destek almanız iyi bir seçim olacaktır.

Google Ads (Adsense) danışmalık ve Google Ads (Adsense) eğitim paketimizden faydalanarak web sitenizin marka değerini ve başarı grafiğini artırarak hedeflediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz.  

Google Ads (Adsense) danışmanlık ve Google Ads (Adsense) eğitim paket fiyatları sitenizin ihtiyaçları ve hedeflerinize bağlı olarak değişmektedir. Çünkü çeşitli sektördeki rekabet alanları oldukça farklılık göstermektedir. Bu nedenle eğitim veya danışmanlık öncesinde sitenizin analiz edilmesi ve fiyatlandırılması gerekmektedir. Ayrıntılar ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişimle geçebilirsiniz.

Google Ads (Adsense) danışmanlık paketinde şu hizmetler yer alır.

 • Sektör, rakip ve rekabet analizi
 • Google kelime reklamları
 • Eşleme türlerini doğru yapabilmek
 • Anahtar kelime kalite puanlarını yükseltmek
 • Reklam alaka düzeyleri
 • Açılış sayfası deneyim puanı
 • Beklenilen tıklama oranları
 • Ads hedefsel amaçlar
 • Dönüşümler (conversion)
 • Yeniden pazarlama reklamları
 • Hedef anahtar kelimelerin araştırılması
 • İyileştirme optimizasyonları
 • İçerik düzenlemesi
 • Yol haritası hazırlama
 • Raporlama

İster yüz yüze planlanan eğitim saati süresince isterseniz online olarak tamamen gerçek web siteleri üzerinden hem Google Ads (Adsense) danışmanlık alabilirsiniz hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğer bir web siteniz yok ise daha önceden hazırlamış olduğumuz örnek altyapılar üzerinden devam edilebilir.

Adsense Eğitim Kayıt Formu

Leave this field blank
https://
 • Seçiniz
 • Google Ads Eğitimi
 • Google Ads Danışmanlığı
 • Google Ads Hizmeti

Faik Şener kimdir?

15 yılı aşkın süredir işletmelere Google SEO, Google Ads, E-ticaret, dijital pazarlama, yazılım ve entegrasyon hizmeti vermeye devam etmekteyim. Tüm sosyal medya platformları üzerinden gelen istekler doğrultusunda SEO ve diğer hizmetler için eğitim sürecini başlattım. İlerleyen zamanlarda diğer Google platformları için de eğitim programları hazırlamak için planlar yapmaktayım.

Google Ads eğitimine kimler katılabilir?

Google Ads (adsense) çalışmalarına yeni başlayanlar, Google Ads (adsense) konusunda kendini kişisel olarak geliştirmek isteyenler, Google Ads (adsense) uzmanı ve danışmanı olmak isteyenler, küçük veya büyük işletme sahipleri, IT departman görevlileri için Google Ads (adsense) eğitimi faydalı olur.

Soru cevap

İşletmemize ait web sitelerini ve Google Ads platformunu eğitim esnasında kullanabilir miyiz?

Evet! İletişim formunda web sitesi adresinizi belirtin. Son Eğitim öncesinde web sitenizin ve erişim davetinde bulunduğunuz Google Ads (adsense) panelinin geniş bir analizini gerçekleştirmiş olup gerekli öneri ve detayları eğitim boyunca sizlerle paylaşıyor olacağım!

Web sitesi olmayanlar için eğitim nasıl devam ediyor?

Eğer bir web siteniz yoksa daha önce Google Ads (adsense) desteği sağlamış olduğum web siteleri üzerinden adım adım neden ve sonuç ilişkisinde sunuyorum.

Eğitim esnasında soru cevap var mı? Eğitim nasıl ilerliyor?

Evet! Eğitim esnasında gerekli çalışma detaylarını ben size anlatıyorum. Sonrasında takıldığınız veya aklınıza gelen diğer tüm soruları sorabilirsiniz. Cevapların dönüşlerinin hızlı olacağından kuşkunuz olmasın!

Eğitim sonrası destek nasıl gerçekleşiyor?

Eğitim sonrasında bana e-mail yolu ile sorularınızı iletebiliyorsunuz. Yoğunluk durumumu göz önüne alarak size en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyorum.

Google Ads (adsense) konusunda başarılı olmak için her detayı anlatıyor musunuz?

Tabi ki! Edindiğim kendi tecrübe ve analizlerime dayanarak Google Ads (adsense) konusunda tüm konuları net ve anlaşılır biçimde adım adım anlatıyorum. Yapılması gereken detayları ve neden sonuç ilişkisine dayalı olarak nerede nasıl kullanacağınızı anlatıyorum.

Eğitim ücretini nasıl öğrenebilirim ve nasıl ödeyebilirim?

Öncelikle sizlerden Google Ads (adsense) işlemi için ihtiyaç duyduğunuz web sitelerini analiz ediyoruz. Sonrasında sizleri dinliyor ve hedeflerinizi öğreniyoruz.  Bu şekilde Google Ads (adsense) eğitimini programlayıp sizlere fiyat teklifi ile beraber sunuyoruz. Ödemelerinizi havale ve kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim Özeti

Öncelikle kaydınızı oluşturun!

Google Ads (adsense) eğitimi için öncelikle kayıt formundan sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Bizlerle paylaşılan telefon veya whatsapp üzerinden iletişime geçin. Sonrasında ödeme bilgilerimizi öğrenerek ödeme işleminizi gerçekleştirin.

Eğitim öncesi web sitelerinizi ve Ads hesabınızı analiz ediyorum..

Ödeme işlemlerinizin başarı ile sonuçlanmasının ardından sizler içinde uygun bir tarih ve saate rezerve işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında analiz işlemleri için semrush, ahrefs, seranking gibi platformları kullanarak kullanıp site özetini çıkarıyoruz. Eğitim esnasında bunların üzerinden geçiyor eksikliklerinizi görüyoruz.

İster online ister yüz yüze

Eğitim esnasında yapılması gereken düzenlemeleri uygulamalı olarak anlatıyoruz. Teknik altyapınızın elverdiği kadar kritik noktaları aktarıyoruz. Teknik bilginiz olmasa dahi işlemleri sizin anlayabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz seviyede sunuyoruz.

Eğitimin kaydı sizindir

Online eğitimlerde belirlenen saat zarfında gerçekleştirilen eğitimi kaydedip size iletiyoruz. Takıldığınız veya unuttuğunuz bir kısım olursa tekrar izlemek faydalı olabilir.

Notlar ve kritikler

Eğitim boyunca anlatılan bilgiler Google Ads (adsense) konusunda afaki genel bilgilerden ziyade doğrudan web sitenizi, sayfaları ve linkleri hedef alan analizlerdir. Doğrudan hatalı bölgeleri tespit edip düzeltmek amaçlıdır.

Google Ads (adsense) Eğitim sonrasında neler kazanmış olacaksınız?

Google Ads (adsense) eğitimi akabinde web sitenizin hatalı bölgelerini görebilecek ve muhtemel sonuçları öngörebileceksiniz. Google Ads (adsense) çalışmaları ile markanızı veya işletmenizi arama motorlarında daha yukarı taşıyabileceksiniz. Kişisel gelişiminize katkı sağlayabilecek ve sektör trendlerini daha kolay kavrayabileceksiniz. Sistemli planlamalar ile Google Ads (adsense) işleminde sunduğunuz tüm ürün ve hizmetlere daha optimist yaklaşabileceksiniz. Web sitesi satış ve organik ziyaret trafiğini daha yukarı taşıyabileceksiniz.

Unutmayın “Öğrenmek zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak onu bildiğini göstermektir.”

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»