fbpx
dijital-içerik-üretici

etkili erişim

Dijital İçerik Üretimi

Dijital içerik üretimi, markanızın son kullanıcıya ulaşabilmesi için sosyal medya platformlarının, Google ve diğer arama motorlarının, internetin, tüm mobil cihaz kanallarının kullanılmasıdır.

En kısa yoldan en hızlı erişim!

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik üretimi, markanızın son kullanıcıya ulaşabilmesi için sosyal medya platformlarının, Google ve diğer arama motorlarının, internetin, tüm mobil cihaz kanallarının kullanılmasıdır.

Bu en geleneksel pazarlama metodlarından daha yeni ve etkili bir yöntemdir. Dijital içerik üretimi ile daha geniş kitlelere ulaşabilir ve potansiyel müşterilerinize markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Dijital içerikleri satın alma ve pazarlama sürecinin her anında hedef kitlenizle en kısa yoldan iletişim kurabilmek için kullanabilirsiniz.

Sosyal medya gibi iletişim kanallarının gelişmesi ile dijital içerik üreticiliği oldukça önem kazanmıştır.

Dijital içerik üreticiliği başlıca aşağıdaki başlıkları kapsar:

  • Blog yazıları veya web sitedeki içerikler
  • Örnek olay incelemeleri (study case)
  • E-bültenler, E-kitaplar
  • Podcastlar, sesli içerikler
  • Sosyal medya gönderileri
  • Videolar, İnfografikler
  • Çevrimiçi kurslar, web seminerleri

Gelecek yıllarda dijital içerik üretiminin de tüketiminin de artacağı kesin. Dijital içerikler, tüketiciye giderek daha fazla hitap etmeye başlıyor. Markanızın dijital içerik pazarlama stratejinizi belirlemediyseniz, şimdi tam zamanı birlikte belirleyelim.  Dijital içerik üreticiliği alakalı bizlerle şimdi iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekibimizden destek alabilirsiniz.

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»