fbpx
3d-product

Foto gerçekçi ürün modelleme

3D Ürün Modelleme

3D Çizim teknikleri kullanılarak hazırlanan gerçekçi kalitede fotoğraflar ile ürünlerinizin tanıtımını profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Hazırlanan çizimler farklı birçok sektörde kullanılmaktadır.

Fotoğraf her zaman sonuç vermeyebilir

3D Ürün modelleme

3D Çizim teknikleri kullanılarak hazırlanan gerçekçi kalitede fotoğraflar ile ürünlerinizin tanıtımını profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Hazırlanan çizimler farklı birçok sektörde kullanılmaktadır. Firmaların katalog sayfalarında , web sitelerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

İnternetin günümüzde her alanda olduğu gibi iş dünyasında ki etkisi de çok büyük boyutlardadır. Şirketler internet siteleri üzerinden ürünlerini tanıtıp müşteri ağlarını genişletmektedirler. Ancak ürün tanıtımı yaparken yaşanan en kritik sorunlardan birisi 3d ürün görselleştirmedir.

Ürünlerin fotoğrafını çekmek her zaman istenilen çarpıcı sonucu vermeyebilir. Ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar bu yüzden 3 boyutlu çizim yapan firmalar ile çalışarak bu problemlerini çözmektedirler.

3D çizim yapan firmalar ile anlaşan müşteriler ürünlerinin 3d çizimini yaptırtıp, yapılan çizimleri internet sitelerinde, ürün kataloglarında ve benzeri birçok mecrada kullanmaktadırlar.

 

3d çizim günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır. Çalıştığımız başlıca alanlar; mobilya  modelleme , makine modelleme , makine parçası modelleme , mobilya aksesuarı modelleme vb gibi alanlardır. Genel olarak bu tür 3d modelleme ve çizim işlerine 3d ürün çizimi adı verilir.

3D Modelleme başlıca şu sektörlerde kullanılır:

  • İç mekan modelleme
  • Dış mekan modelleme
  • Ürün modelleme
  • Mimari modelleme
  • Kat planı modelleme
  • 360 ° panorama modelleme

Tüm 3D modelleme çizimleri için bizimle şimdi iletişime geçerek alanında markamız bünyesinde profesyonel ekibimizden hemen destek alabilirsiniz.

kaliteli web sitesi nasıl olmalıdır
Google ADS
faik şener

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Göz ardı edilmemesi gereken en büyük detay artık herkes internet kullanıyor ve herhangi bir şeye ihtiyaç duydukları anda ilk baktıkları yer genelde Google! Bu nedenle kişisel veya kurumsal fark etmeksizin

şimdi oku»
marka oluşturmak
Grafik Tasarım Hizmetleri
faik şener

Marka Oluşturmak / Yaratmak

Sektör standardı içerisinde başarılı bir şirkete dönüşebilmenin temel yöntemi profesyonel bir marka oluşturmaktan geçer. Ne kadar kaliteli olsa da sadece ürünü veya hizmeti piyasa sürmek sabit bir müşteri portföyü edinebilmek

şimdi oku»
wordpress optimizasyon hizmeti
SEO
faik şener

Web Vitals (web optimizasyon) Nedir?

Optimize edilmemiş bir web sitesi Google sıralamasında “kullanıcı deneyimi düşük” olduğu için, rakiplerinize kıyasla Google tarafından daha alt sayfalarda gösterilir. Düşük kullanıcı deneyimine sahip ve optimize edilmemiş bir web sitesi Google ads reklamlarında yine rakiplerinize kıyasla daha fazla maliyete sebep olur.

şimdi oku»